
Ключ динамометричний, 42-210 Нм, 1/2", CrV, хромований, MTX
- В наявності
- Код: 141609
1 687,82 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трещіточний динамометричний ключ дозволяє точно обмежити зусилля для затягування кріплення.
Виготовлений з хромованадієвої сталі, квадрат 1/2 ", реверс, дозволяє працювати як звичайним ключем-тріскачкою.
Модель 141609 працює в діапазоні 42-210 Нм, а 141629 – 70-350 Нм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 485 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 1.567 кг кг |
| Висота в пакованні | 58 мм |
| Довжина | 450 мм мм |
| Діапазон вимірювання від | 42 Нм |
| Діапазон вимірювання до | 210 Нм |
| Спеціальні | з тріскачкою |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип | граничний |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 687,82 ₴
