
Ключ розвідний 375 мм, хромований, SPARTA
- В наявності
- Код: 155405
463,88 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ ріжковий розвідний виготовлений з інструментальної сталі і підтакний селективного загартуванню. Вбудований в тіло ключа червячно-гвинтовий механізм захищений від корозії. Ключ призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднання єднань з широким діапазоном розмірів кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 370 мм |
| _Ширина в упаковці | 87 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 1.004 кг кг |
| Висота в пакованні | 21 мм |
| Довжина | 375 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 40 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
- Ціна: 463,88 ₴
