
Ключ розвідний 250 мм, хромований, SPARTA
- В наявності
- Код: 155305
184,32 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднання єднань з широким діапазоном розмірів кріплення.
Ключ ріжковий розвідний виготовлений з інструментальної сталі і підтакний селективного загартуванню.
Вбудований в тіло ключа черв'ячний гвинтовий механізм захищений від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.467 кг кг |
| Висота в пакованні | 5 мм |
| Довжина | 250 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 30 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
- Ціна: 184,32 ₴

