
Ключ розвідний 200 мм, переставна губка, двокомпонентна рукоятка, MTX
- В наявності
- Код: 155179
224,92 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ розвідний з переставними губками призначений для робіт з кріпленням, які мають різні форми і розміри. Виготовлений з високоякісної хромованої сталі. Має рухливу переставну губку, зазубрену з одного боку, завдяки чому може вікорістовуватіся як трубний ключ. Для розведення губок на точно затакну відстань на нерухомій губці нанесено градуювання, а на рухомій - точкова ризику. Рукоятка ключа покрита гумою, яка запобігає ковзанню рукоятки при великих навантаженнях і робить роботу з ключем більш комфортну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 270 мм |
| _Ширина в упаковці | 98 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.292 кг кг |
| Висота в пакованні | 14 мм |
| Довжина | 200 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 25 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Спеціальні | переставна губка |
- Ціна: 224,92 ₴
