
Ключ розвідний 200 мм, MTX
- В наявності
- Код: 155039
171,36 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ріжковий розвідний ключ призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднання єднань з широким діапазоном розмірів кріплення.
Ключ розвідний виготовлений з вуглецевої сталі і підтакний селективного загартуванню.
Для розведення губок на точно затакну відстань на нерухомій губці нанесено градуювання, а рухомий - точкова ризику.
Вбудований в тіло ключа черв'ячний гвинтовий механізм захищений від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 270 мм |
| _Ширина в упаковці | 105 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.289 кг кг |
| Висота в пакованні | 19 мм |
| Довжина | 200 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 25 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
- Ціна: 171,36 ₴


