
Ключ розвідний 200 мм, двокомпонентна рукоятка, SPARTA
- В наявності
- Код: 15542
156,91 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвідні ключі з фосфатированним покриттям і двокомпонентні ручки з кованої сталі.
Паралельну поверхню затискних губок забезпечує надійне захоплення гайки.
Точно вивірені повзуни затискних губок забезпечують мінімальне переміщення.
Ідеально підходять для роботи у важкодоступних місцях.
Точна шкала для визначення ширини розводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 68 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.317 кг кг |
| Висота в пакованні | 18 мм |
| Довжина | 200 мм мм |
| Максимальне розкриття губок | 25 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
- Ціна: 156,91 ₴

