
Ключ-трубка торцевий 12х13 мм, оцинкований, MTX
- В наявності
- Код: 137149
37,63 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ-трубка торцеві двостороння. Тонкі стінки ключа дозволяють здійснювати монтаж у важкодоступних місцях, коли болтові з'єднання єднання розміщені в значних поглибленнях. Виготовляються з легованої сталі. Твердість матеріалу робочих частин ключа - 38 HRC. Ключі мають надійне антикорозійне покриття з цинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 139 мм |
| _Ширина в упаковці | 19 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.096 кг кг |
| Висота в пакованні | 19 мм |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 12 мм |
| Тип | ключ-трубка торцевий |
- Ціна: 37,63 ₴
