
Набір ключів-трубок торцеві, 8 х 17 мм, вороток, оцинковані, 6 шт, SPARTA
- В наявності
- Код: 137405
146,38 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключі торцеві двосторонні. Тонкі стінки ключів-трубок дозволяють здійснювати монтаж у важкодоступних місцях, когтак болтові з'єднання розміщені в значних заглибленнях. У набір арт. 13752 входить 8 ключів (6-22 мм) та 2 воротка. У набір арт. 13740 входить 5 ключів (8-17 мм) і 1 комірець. Виготовлені з вуглецевої сталі. Твердість матеріалу робочої частини ключа – 41 HRC, що відповідає вимогам Госту. Ключі мають захисне покриття з цинку. Набір запакований у блістер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 160 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.299 кг кг |
| Висота в пакованні | 20 мм |
| Кількість предметів | 6 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Розмір max | 17 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Тип | ключ-трубка торцевий |
- Ціна: 146,38 ₴

