
Набір ключів-трубок торцеві, 6 х 22 мм, 2 воротка, оцинковані, 10 шт, SPARTA
- В наявності
- Код: 137525
249,91 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключі торцеві двосторонні.
Тонкі стінки ключів-трубок дозволяють здійснювати монтаж у важкодоступних місцях, коли болтові з'єднання єднання розміщені в значних заглибленнях.
Виготовлені з вуглецевої сталі.
Твердість матеріалу робочої частини ключа – 41 HRC.
Ключі мають захисне покриття з цинку.
Набір упакований в блістер.
У набір арт. 13752 входити 8 ключів (6-22 мм) і 2 воротка.
У набір арт. 13740 входити 5 ключів (8-17 мм) і 1 комірець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 170 мм |
| _Ширина в упаковці | 160 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.527 кг кг |
| Висота в пакованні | 20 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Розмір max | 25 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип | ключ-трубка торцевий |
- Ціна: 249,91 ₴
