
Набір ключів трубчастих торцеві, 9 предметів, MTX
- В наявності
- Код: 137259
398,51 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У набір входять торцеві двосторонні ключі 6 х 7, 8 х 9, 10 х 11, 12 х 13, 14 х 15, 16 х 17, 18 х 19, 20 х 22 і 1 комірець. Тонкі стінки ключів-трубок дозволяють здійснювати монтаж у важкодоступних місцях, коли болтові з'єднання єднання розміщені в значних поглибленнях. Ключі виготовлені зі сталі 45. Твердість матеріалу робочої частини ключа - 41 HRC. Ключі мають захисне покриття з цинку. Набір упакований в сумку для зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 211 мм |
| _Ширина в упаковці | 71 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 1.067 кг кг |
| Висота в пакованні | 70 мм |
| Кількість предметів | 9 |
| Марка сталі | вуглецева сталь 45 |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Тип | ключ-трубка торцевий |
- Ціна: 398,51 ₴


