
Набір подовжених торцеві головок 1/4", 6-гранні, CrV, 10 шт, 4-13 мм, MTX
- В наявності
- Код: 135929
390,83 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У набір входять 6-гранні подовжені торцеві головки на планці під квадрат 1/4" наступних розмірів: 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм і 13 мм Матеріал – CrV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.387 кг кг |
| Висота в пакованні | 25 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Максимальний розмір головки | 19 мм |
| Мінімальний розмір головки | 4 мм |
| Спеціальні | подовжена |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4 дюйм |
| Тип наконечника | 6 гранна |
- Ціна: 390,83 ₴



