
Набір універсальних торцеві головок 1/2", Spline, CrV, 10 шт, 10-22 мм, MTX
- В наявності
- Код: 135979
567,60 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У набір входять торцеві головки з універсальним профілем SPLINE на планці під квадрат 1/2" наступних розмірів: 10 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм, 19 мм, 21 мм і 22 мм Матеріал – CrV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 390 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.767 кг кг |
| Висота в пакованні | 33 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Максимальний розмір головки | 22 мм |
| Мінімальний розмір головки | 10 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип наконечника | універсальна |
- Ціна: 567,60 ₴



