
Набір торцеві головок 1/2", 12-гранні головки, CrV, 10 шт, 10-24 мм, MTX
- В наявності
- Код: 135969
607,12 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцеві головки мають 12-гранний зів, що дозволяє здійснювати обертання кріплення з менших кутом повороту (30 градусів) в порівнянні з 6-гранним зівом.
Головки виконані з хромованадієвої сталі з матовим хромованим покриття.
Твердість матеріалу робочої частини головок 42 HRC (вимогам ДСТУ 41,5–46,5 HRС).
Головки поставляються на металевій планці, упаковані в блістер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 390 мм |
| _Ширина в упаковці | 100 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.757 кг кг |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Максимальний розмір головки | 24 мм |
| Мінімальний розмір головки | 10 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/2 дюйм |
| Тип наконечника | 12 гранна |
- Ціна: 607,12 ₴


