
Набір торцеві головок 3/8", 6-гранні, CrV, 10 шт, 8-19 мм, MTX
- В наявності
- Код: 135589
372,82 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У набір входять 6-гранні торцеві головки на планці під квадрат 3/8 "наступних розмірів:
8 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм, 15 мм, 16 мм, 17 мм і 19 мм.
Матеріал – CrV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 330 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.474 кг кг |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Кількість предметів | 10 |
| Максимальний розмір головки | 19 мм |
| Мінімальний розмір головки | 8 мм |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8 дюйм |
| Тип наконечника | 6 гранна |
- Ціна: 372,82 ₴



