
Довгогубці Classic, 160 мм, прямі шліфовані, пластмасові рукоятки, SPARTA
- В наявності
- Код: 17157
94,18 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шарнірно-губцевий інструмент серії Classic призначений для широкого спектру слюсарних і монтажних робіт.
Інструмент виготовлений з інструментальної вуглецевої сталі марки У7 і має шліфовану поверхню.
Рукоятки виконані з пластику.
Твердість ріжучих кромок 53 HRC.
Твердість зажимних частин 45,5 HRC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 208 мм |
| _Ширина в упаковці | 65 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.168 кг кг |
| Висота в пакованні | 14 мм |
| Довжина | 160 мм мм |
| Матеріал губок | сталь 45 |
| Рукоятка | однокомпонентна |
| Тип | довгогубці прямі |
- Ціна: 94,18 ₴
