
Молоток слюсарний 700 г, квадратний бойок, дерев'яна яна ручка, SPARTA
- В наявності
- Код: 102135
190,97 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоча частина інструменту покрита чорним лаком і надійно зафіксована на рукоятці за допомогою клина і спеціального епоксидного клею.
Бойок кований і відфрезерований.
Проведений селективний гарт, що забезпечує бойку міцність і перешкоджає утворенню розклепів на його гранях.
Дерев'яна яна рукоятка з прямимо волокном, без сучків, захищена від розсихання безбарвним лаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 353 мм |
| _Ширина в упаковці | 126 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.833 кг кг |
| Вага бойка | 700 р |
| Висота в пакованні | 32 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | деревина |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток слюсарний |
| Форма бойка | квадрат |
- Ціна: 190,97 ₴



