
Молоток слюсарний 1000 г, квадратний бойок, дерев'яна яна ручка, MTX
- В наявності
- Код: 102369
309,91 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойок покрить чорним лаком і надійно зафіксований на рукоятці за допомогою клина і спеціального епоксидного клею.
Робочим частинам бойка дотакний селективний гарт, твердість 55 НRc.
Бойок кований і відфрезерований, виготовлений зі сталі марки 50.
Двоколірна дерев'яна яна рукоятка з прямимо волокном, без сучків, захищена від розсихання безбарвним лаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 364 мм |
| _Ширина в упаковці | 133 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 1000 г кг |
| Вага бойка | 1000 г |
| Висота в пакованні | 37 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | деревина |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток слюсарний |
| Форма бойка | квадрат |
- Ціна: 309,91 ₴

