
Молоток слюсарний 1500 г, фібергласова прогумована ручка, SPARTA
- В наявності
- Код: 10381
376,72 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робоча частина інструменту покрита чорним лаком.
Бойок кований і відфрезерований, проведений селективний гарт, що забезпечує міцність і перешкоджає утворенню розклепів на його гранях.
Фібергласова рукоятка амортизує утакр, гумова накладка забезпечує зручне захоплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 410 мм |
| _Ширина в упаковці | 145 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 1.917 кг кг |
| Вага бойка | 1500 г |
| Висота в пакованні | 40 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | фіберглас |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток слюсарний |
| Форма бойка | квадрат |
- Ціна: 376,72 ₴

