
Молоток слюсарний 100 г, фібергласова прогумована ручка, MTX
- В наявності
- Код: 103159
105,53 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка виготовлена зі сталі марки 50.
Робоча поверхня головки має твердість 52 HRC на глибині не менше 5 мм.
Кування головки сприяє поліпшенню структури металу за рахунок підвищення однорідності і подрібнення зерна, що підвищує міцність і зносостійкість.
Головка відфрезерована, відшліфована і забарвлена для захисту від корозії.
Рукоятка інструменту виготовлена з фібергласа, яка має високу механічну міцність, легкістю і стійкий до впливу на нього агресивного середовища (масла, бензин, розчинники і т. д.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 267 мм |
| _Ширина в упаковці | 81 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 100 г кг |
| Вага бойка | 100 г |
| Висота в пакованні | 16 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | фіберглас |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток слюсарний |
| Форма бойка | квадрат |
- Ціна: 105,53 ₴

