
Молоток-обценьки 450 г, бойок 27 мм, металева трубчаста прогумована ручка, SPARTA
- В наявності
- Код: 104405
181,81 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочій частині інструменту дотакний селективний гарт.
Порожня рукоятка виготовлена з холоднокатаної сталі.
Гумове покриття поглинає коливання, що виникає при утакрі, і сприяє надійному утриманню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 310 мм |
| _Ширина в упаковці | 120 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.639 кг кг |
| Вага бойка | 450 г |
| Висота в пакованні | 20 мм |
| Діаметр бойка | 27 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | Гума |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток-обченьки |
| Форма бойка | коло |
- Ціна: 181,81 ₴
