
Молоток-обценьки 450 г, бойок 27 мм, дерев'яна яна ручка, SPARTA
- В наявності
- Код: 104205
171,23 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойку, закріпленому на рукоятці двома клинами, дотакний селективний гарт.
Дерев'яна яна рукоятка захищена від розсихання безбарвним лаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 325 мм |
| _Ширина в упаковці | 127 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.622 кг кг |
| Вага бойка | 450 г |
| Висота в пакованні | 25 мм |
| Діаметр бойка | 27 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | деревина |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток-обченьки |
| Форма бойка | коло |
- Ціна: 171,23 ₴

