
Молоток-обценьки 450 г, бойок 27 мм, фібергласова прогумована ручка, MTX
- В наявності
- Код: 104509
218 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойок виготовлений з інструментальної сталі, підтакний селективного загартуванню (твердість 55 HRC) і відполірований.
Фібергласова рукоятка з гумовою накладкою амортизує відтакчу і зручна в роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 330 мм |
| _Ширина в упаковці | 132 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 450 г кг |
| Вага бойка | 450 г |
| Висота в пакованні | 34 мм |
| Діаметр бойка | 30 мм |
| Матеріал бойка | Сталь |
| Матеріал руків'я | фіберглас |
| Мін. упак. | 1 прихована |
| Тип | молоток-обченьки |
| Форма бойка | коло |
- Ціна: 218 ₴
