
Рихтувальний Молоток, бойки 35 мм, комбінована головка, дерев'яна яна ручка, SPARTA
- В наявності
- Код: 108305
133,28 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для рихтувальних робіт і для робіт з м'яким якими матеріалами.
Бойки виготовлені з пластику, мають різну твердість, встановлюються на різьбі головки молотка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 278 мм |
| _Ширина в упаковці | 92 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.342 кг кг |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Матеріал бойка | пластик, гумуна |
| Матеріал руків'я | деревина |
| Мін. упак. | 1 прихована |
- Ціна: 133,28 ₴

