
Викрутка для точних робіт з насадками Fusion, 22 предмети, у пластиковому пеналі, MTX
- В наявності
- Код: 115849
201,11 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка призначений для виконання прецизійних робіт з ремонту та обслуговування мобільних телефонів, годинників, пейджерів, ноутбуків та іншої електронної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 200 мм |
| _Ширина в упаковці | 110 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.177 кг кг |
| Висота в пакованні | 25 мм |
| Кількість предметів | 22 |
| Марка сталі | Сталевий S2 |
| Спеціальні | Ручка |
| Тип наконечника | PH |
- Ціна: 201,11 ₴



