
Викрутка для точних робіт Fusion з насадками, 11 предметів у пластиковому пеналі, двокомпонентна рукоятка, MTX
- В наявності
- Код: 115829
155,15 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір прецизійних викруток Fusion зі змінними насадками призначений для ремонту і обслуговування мобільних телефонів, годинників, пейджерів, ноутбуків та іншої електронної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 195 мм |
| _Ширина в упаковці | 95 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.151 кг кг |
| Висота в пакованні | 50 мм |
| Кількість предметів | 11 |
| Спеціальні | Ручка |
| Тип наконечника | PH |
- Ціна: 155,15 ₴

