
Викрутка комбінована Fusion SL6.0/Ph2 мм , CrV, трикомпонентна рукоятка "anti slip", MTX
- Немає в наявності
- Код: 114519
92,89 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднання єднань.
Двосторонній стрижень викрутки має профілі SL 6 мм і PH 2.
Стрижень викрутки виготовлений з хромованадівої сталі.
Твердість робочої частини 50-54 HRC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | подвійний блістер |
| _Довжина в упаковці | 230 мм |
| _Ширина в упаковці | 85 мм |
| Бренда | MTX |
| Тип наконечника | PH |
| Кількість компонентів в рукоятці | 3 |
| Форма рукоятки | Пряма |
| Спеціальні | магнітні властивості |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Кількість предметів | 2 |
- Ціна: 92,89 ₴


