
Набір різців по дереву, 6 шт, SPARTA
- В наявності
- Код: 246065
55,34 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профілі різців мають різну форму. Призначені для фігурного різання деревини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 212 мм |
| _Ширина в упаковці | 99 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.08 кг кг |
| Висота в пакованні | 13 мм |
| Кількість у наборі | 6 |
| Матеріал | Сталь |
| Рукоятка | дерев'яна |
- Ціна: 55,34 ₴
