
Рулетка геодезична 50 м х 12.5 мм, стрічка ПВХ, відкритий корпус, SPARTA
- Немає в наявності
- Код: 314405
250,87 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус рулетки з ударостійкого пластику. Має загострений наконечник для фіксації рулетки в грунті при проведенні довгомірних вимірювань. Вимірювальна стрічка з метричною шкалою виготовлена з ПВХ-матеріалу. Ціна поділки - 1 мм Клас точності - 2. Призначений для вимірювання розмірів і відстаней.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 175 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Висота в пакованні | 36 мм |
| Матеріал стрічки | ПВХ |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Ширина стрічки | 12.5 мм |
- Ціна: 250,87 ₴

