
Рулетка геодезична 20 м х 12.5 мм, стрічка ПВХ, відкритий корпус, SPARTA
- Немає в наявності
- Код: 314305
129,08 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус рулетки з ударостійкого пластику. Має загострений наконечник для фіксації рулетки в грунті при проведенні довгомірних вимірювань. Вимірювальна стрічка з метричною шкалою виготовлена з ПВХ-матеріалу. Ціна поділки - 1 мм Клас точності - 2. Призначений для вимірювання розмірів і відстаней.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 240 мм |
| _Ширина в упаковці | 155 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.375 кг кг |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Висота в пакованні | 37 мм |
| Довжина | 20 м мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Матеріал стрічки | ПВХ |
| Ширина стрічки | 12.5 мм |
- Ціна: 129,08 ₴

