
Рулетка геодезична 20 м х 12.5 мм, стрічка ПВХ, закритий круглий корпус, SPARTA
- Немає в наявності
- Код: 312175
115,32 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус рулетки з ударостійкої пластмаси.
Вимірювальна стрічка з метричною шкалою виготовлена з ПВХ-матеріалу.
Ціна поділки – 1 мм.
Зручна катушечна ручка для змотування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| _Довжина в упаковці | 132 мм |
| _Ширина в упаковці | 133 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Висота в пакованні | 37 мм |
| Матеріал стрічки | ПВХ |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Ширина стрічки | 12.5 мм |
- Ціна: 115,32 ₴

