
Скобі для меблевого степлера 14 мм, тип 53, 1000 шт, SPARTA
- В наявності
- Код: 41615
27,23 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутні скобі для степлера використовуються для з'єднання єднання виробів з дерева, фанери, картону, ДСП, оргаліту і ін., для обшивки меблів тканинами за допомогою спеціальних скобозабивних пістолетів (степлерів).
Довжина скоб: 6, 8, 10, 12, 14 мм.
У упаковув 1000 шт. Тип 53.
Ширина скобі – 11,3 мм, товщина – 0,7 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 86 мм |
| _Ширина в упаковці | 76 мм |
| csv feature | 0.7 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.104 кг кг |
| Вага без упаковки | 0,104 кг |
| Висота | 14 мм мм |
| Висота в пакованні | 15 мм |
| Тип | 53 |
| Товщина | 0.7 мм |
| Фасовка | 1000 шт |
| Форма | прямокутні |
- Ціна: 27,23 ₴



