
Скобі для меблевого степлера 8 мм, тип 53, 1000 шт, MTX
- В наявності
- Код: 411189
21,77 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуються для з'єднання єднання виробів з дерева, фанери, картону, ДСП, оргалита, для обшивки меблів тканинами за допомогою спеціальних скобозабивних пістолетів (степлерів).
Наконечники скоб цієї серії загострені.
Ширина скобі 11,3 мм, товщина 0,7 мм.
Підходить для степлерів МТХ моделей 409029, 409039, 409079, 409099.
Тип 53.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 85 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| csv feature | 0.7 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.067 кг кг |
| Вага без упаковки | 0,0767 кг |
| Висота | 8 мм мм |
| Висота в пакованні | 10 мм |
| Тип | 53 |
| Товщина | 0.7 мм |
| Фасовка | 1000 шт |
| Форма | прямокутні |
- Ціна: 21,77 ₴
