
Маслянка-нагнітач 0.3 л, гнучкий накінечник, SPARTA
- В наявності
- Код: 531305
121,46 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка-нагнітач має нагнітач і металеву трубку.
Використовується для заливки вузьких технологічних рідин у вузли механізмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 140 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.21 кг кг |
| Висота в пакованні | 110 мм |
| Матеріал | Метал |
| Носик | гнучок |
| Обсяг робочої рідини | 0.3 л |
| Тип | плунжерний |
- Ціна: 121,46 ₴
