
Полірувальний Диск з натурального повсті, "під липучку" 125 х 7 мм, MTX
- Немає в наявності
- Код: 759259
66,12 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальний диск виготовлений з чистої вовни.
Використовується спільно з шліфкругами 76218, 76220 і дрилем при полірувальних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Повсть |
| _Довжина в упаковці | 125 мм |
| _Ширина в упаковці | 125 мм |
| Бренда | MTX |
| csv feature | 7 мм |
| Висота в пакованні | 9 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Товщина | 7 мм |
- Ціна: 66,12 ₴
