
Ніж 18 мм, висувне лезо, металева направляюча, SPARTA
- В наявності
- Код: 78973
24,22 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для розрізання паперу, картону та інших матеріалів, для яких не потрібно застосування без значного зусилля.
Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 215 мм |
| _Ширина в упаковці | 60 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.05 кг кг |
| Висота в пакованні | 10 мм |
| Довжина | 155 мм мм |
| Довжина леза | 109 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | висувний |
| Форма леза | сегментоване |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 24,22 ₴

