
Ніж 45 мм, лезо-ролик, пластмасова ручка пістолетного типу, Sparta
- В наявності
- Код: 789905
101,96 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лезо обертається, що полегшує процес різання картону, лінолеуму, шкіри та т. ін.
Ніж має пластикову ручку ергономічної форми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 75 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.109 кг кг |
| Висота в пакованні | 15 мм |
| Довжина | 165 мм мм |
| Довжина леза | 45 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | висувний |
| Форма леза | ролик |
| Ширина леза | 45 мм |
- Ціна: 101,96 ₴
