
Ніж 180 мм, для підлогових покриттів, двокомплектна рукоятка, MTX
- В наявності
- Код: 789899
79,40 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений переважно для різання підлогових покриттів. Завдяки вигнутому полотна ножа, ріжуча кромка полотна не провертається при різанні матеріалу, що лежить на твердій поверхні. Лезо - ножова нержавіюча сталь. Двокомпонентна рукоятка не ковзає в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 200 мм |
| _Ширина в упаковці | 80 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.09 кг кг |
| Висота в пакованні | 30 мм |
| Довжина | 185 мм мм |
| Довжина леза | 75 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | Суцільний |
| Форма леза | полотно |
- Ціна: 79,40 ₴
