
Ніж 18 мм, висувне трапецієподібне лезо, металевий корпус, MTX
- В наявності
- Код: 789649
108,31 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується для розрізання паперу, картону, лінолеуму та інших матеріалів із застосуванням значних зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 220 мм |
| _Ширина в упаковці | 65 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.146 кг кг |
| Висота в пакованні | 25 мм |
| Довжина | 153 мм мм |
| Довжина леза | 60 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | висувний |
| Форма леза | трапецієподібне |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 108,31 ₴

