
Ніж 18 мм, висувне лезо, металева направляюча, гвинтовий фіксатор леза, MTX
- В наявності
- Код: 789149
58,82 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для розрізання паперу, картону та інших матеріалів.
Ніж має автоматичну і кручену фіксацію леза.
Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 217 мм |
| _Ширина в упаковці | 77 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.128 кг кг |
| Висота в пакованні | 30 мм |
| Довжина | 175 мм мм |
| Довжина леза | 100 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | висувний |
| Форма леза | сегментоване |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 58,82 ₴

