
Набір ножів, висувні леза, 9 мм-4, 18 мм-2 + шкребки висувні фіксовані леза, 40-52 мм, 2 шт, MTX
- В наявності
- Код: 789919
81,74 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір призначений для розрізання паперу, картону та інших матеріалів, різ яких не вимагає застосування значного зусилля.
У комплект входять зачисні скребки для видалення старої фарби з скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 260 мм |
| _Ширина в упаковці | 209 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.177 кг кг |
| Висота в пакованні | 22 мм |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | Набір |
| Форма леза | сегментоване |
- Ціна: 81,74 ₴
