
Набір ножів, висувні леза, 9-9-18 мм, 3 шт, MTX
- В наявності
- Код: 789859
43,18 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для розрізання паперу, картону та інших матеріалів, для яких не потрібно застосування без значного зусилля.
Заміна леза здійснюється вручну через хвостову частину ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 210 мм |
| _Ширина в упаковці | 124 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.085 кг кг |
| Висота в пакованні | 19 мм |
| Довжина леза | 60 мм |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | Набір |
| Форма леза | сегментоване |
- Ціна: 43,18 ₴
