
Леза 18 мм, 10 штук, SPARTA
- В наявності
- Код: 78969
22,74 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлені з вуглецевої сталі.
Призначені для ножів відповідного типорозміру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 120 мм |
| _Ширина в упаковці | 20 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.056 кг кг |
| Висота в пакованні | 10 мм |
| Довжина леза | 110 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Тип | висувний |
| Форма леза | сегментоване |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 22,74 ₴

