
Леза 18 мм, 10 шт, MTX
- В наявності
- Код: 7933159
22,74 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Леза використовуються для розрізання щільного паперу, плівки, картону, лінолеуму і т. д.
На лезо нанесені насічки, що дозволяють при необхідності видалити затуплену ділянку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 121 мм |
| _Ширина в упаковці | 22 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.057 кг кг |
| Висота в пакованні | 9 мм |
| Довжина леза | 110 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Форма леза | сегментоване |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 22,74 ₴

