
Трапецієвидні Леза прямі 18 мм, 5 шт, (для арт. 789249, 789009, 789649, 789679), MTX
- В наявності
- Код: 7935559
16,44 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для господарського і професійного використання.
Запасні леза до ножів 78924, 78964, 78967.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 68 мм |
| _Ширина в упаковці | 26 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.029 кг кг |
| Висота в пакованні | 16 мм |
| Довжина леза | 60 мм |
| Матеріал леза | HCS |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Обрізина рукоят | Ні. |
| Форма леза | трапецієподібне |
| Ширина леза | 18 мм |
- Ціна: 16,44 ₴


