
Леза для скребків 100 мм, 10 шт, MTX
- В наявності
- Код: 7933359
31,09 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для видалення з поверхонь скла, кахлю, кераміки старої фарби та інших забруднень.
Змінні леза для скребка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 120 мм |
| _Ширина в упаковці | 22 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.049 кг кг |
| Висота в пакованні | 15 мм |
| Ширина леза | 100 мм |
- Ціна: 31,09 ₴
