
Ніж ремонтно-монтажний, трикомпонентна рукоятка, автовикид/повернення леза пістолетного типу, 170 мм + 5 ліз, Gross
- В наявності
- Код: 78870
429,31 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж монтажний 170 мм.
Трапецієподібні леза.
Сталь SK-2. Розмір полотна 60 х 0,6 х 19 мм
Механізм Курковий: полотно ножа викидається автоматично шляхом натискання на курок.
Кнопка повернення полотна всередину корпусу.
Відсік для зберігання і транспортування запасних полотен в корпусі.
Режим швидкої і безпечної заміни полотен.
Трикомпонентний корпус-рукоятка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 245 мм |
| _Ширина в упаковці | 140 мм |
| Бренда | GROSS |
| Вага | 0.389 кг кг |
| Висота в пакованні | 35 мм |
| Висувне лезо | Да |
| Довжина | 170 мм мм |
| Конструкція | пістолетний |
| Матеріал леза | SK2 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Розмір полотна | 60 х 0,6 х 19 мм |
| Тип | ремонтно-монтажний |
| Форма | трапецієподібні |
- Ціна: 429,31 ₴


