
Леза трапецієподібні 19 мм, пластиковий пенал, 12 шт, GROSS
- В наявності
- Код: 79376
147,47 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір трапецієподібних полотен для монтажних ножів, 12 штук.
Сталь SK-2.
Розмір полотен 60 х 0,6 х 19 мм
Пластиковий пенал.
Витяг полотен відбувається шляхом легкого натискання на кришку пенала і її зміщення вперед.
Підходять до всіх ножів GROSS, крім арт. 78873 і 78885.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 20 мм |
| _Ширина в упаковці | 150 мм |
| Бренда | GROSS |
| Вага | 0.082 кг кг |
| Висота в пакованні | 75 мм |
| Матеріал леза | SK2 |
| Розмір полотна | 60 х 0,6 х 19 мм |
| Тип | трапецієподібні |
| Форма | трапецієподібні |
- Ціна: 147,47 ₴


