
Ножиці по металу 300 мм, прямий різ, SPARTA
- В наявності
- Код: 783145
139,48 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ріжучі кромки загартовані.
Ножиці мають фіксатор, що перешкоджає випадковому розкриттю губок
Використовуються при різанні листового металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 310 мм |
| _Ширина в упаковці | 80 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.372 кг кг |
| Висота в пакованні | 60 мм |
| Довжина | 300 мм мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Тип різу | прямий |
- Ціна: 139,48 ₴
