
Ножиці по металу 250 мм, прямий різ, обливні ручки, SPARTA
- В наявності
- Код: 783155
121,75 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу з двохважельною системою для полегшення різу призначені для прямого різу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 250 мм |
| _Ширина в упаковці | 60 мм |
| Бренда | SPARTA |
| Вага | 0.326 кг кг |
| Висота в пакованні | 20 мм |
| Довжина | 250 м мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Рукоятки-чохлі | однокомпонентні |
| Тип різу | прямий |
- Ціна: 121,75 ₴
