
Ножиці по металу 225 мм для фігурного різання, обливні ручки, MTX
- В наявності
- Код: 783179
175,76 ₴
+380 (67) 211-00-74
- +380 (67) 609-07-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу виготовлені з інструментальної сталі. Призначені для фігурного різання листового металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| _Довжина в упаковці | 325 мм |
| _Ширина в упаковці | 70 мм |
| Бренда | MTX |
| Вага | 0.452 кг кг |
| Висота в пакованні | 15 мм |
| Довжина | 225 мм мм |
| Матеріал ріжучих губок | Carbon steel |
| Рукоятки-чохлі | обливні |
| Тип різу | фігурний |
- Ціна: 175,76 ₴
